Par Doli

1997. gadā, kad tika atvērta «Dole», tas bija pirmais tirdzniecības centrs Latvijā, kas atbilda Rietumu standartiem. Patlaban «Dole» darbojas galvenokārt kā sava rajona vietējais iepirkšanās centrs, kas piedāvā ikdienas preces, pakalpojumus, ērtu iepirkšanos un mājīgu gaisotni. Centrs ir papildināts ar mūsdienīgu infrastruktūru un jaunām tirdzniecības iespējām.

Ērtības

«Dole» orientējas galvenokārt uz tuvējās apkārtnes iedzīvotājiem. Šis ir iepirkšanās centrs ģimenēm, un tas piedāvā kvalitatīvas ikdienas preces un dažādus pakalpojumus par mērenām cenām. Tirdzniecības centra izklaidējošā gaisotne padara iepirkšanos daudz patīkamāku un ērtāku. TC «Dole» ik gadu apmeklē apmēram 3 miljoni pircēju.

Izvietojums

TC «Dole» iznomājamā platība ir gandrīz 10 000 m2, un tās veikali ir izvietoti trijos stāvos. Tirdzniecības centram ir ērts plānojums, kas nodrošina vienmērīgu apmeklētāju plūsmu visā iepirkšanās centrā. Lifts, eskalators un trepes nodrošina labu starpstāvu komunikāciju.

Veikali

Tā kā tirdzniecības centrs atrodas blīvi apdzīvotā Rīgas rajonā, tas piedāvā plašu ikdienas preču un pakalpojumu klāstu. Patlaban TC «Dole» darbojas 61 veikals, kas piedāvā dažādu veidu preces — apģērbus, apavus, mēbeles un daudz ko citu. Nozīmīga tirdzniecības centra daļa ir tā plašais pārtikas veikals.

Atrašanās vieta

«Dole» atrodas astoņu kilometru attālumā no pilsētas centra un orientējas uz aptuveni 53 tūkstošiem iedzīvotāju Ķengaragā — dzīvojamā rajonā Rīgas austrumu pusē. Vairāk nekā 85% apmeklētāju ir no šīs apkārtnes. Tā kā iepirkšanās centrs atrodas pie viena no noslogotākajiem ceļiem, kas ved no un uz pilsētas centru, pārējie apmeklētāji ir cilvēki, kas brauc ārā no pilsētas austrumu virzienā. «Dole» nodrošina stāvvietu 142 automašīnām un ir viegli pieejama ar sabiedrisko transportu.

Interjers

Pēc pieciem darbības gadiem «Dole» tika modernizēta un izremontēta, tika ieviests arī jauns logo un tirdzniecības centra tēls. TC «Dole» interjers ir mērens un praktisks — veidots patīkamos un mierīgos toņos. Uzņēmējiem ir iespēja izpaust savas radošās idejas veikalu skatlogos un interjerā.