Dole

Bērnu un pusaudžu resursu centrs filiāle t/c Dole

Mums ir liels gods uzņemt Bērnu un pusaudžu resursu centru (PRC) mūsu tirdzniecības centrā Dole!

95 kvadrātmetrus plašajā jauniešu centrā, kas atklāts, klātesot Latvijas Labklājības ministrei Evikai Siliņai, Bērnu slimnīcas fonda un PRC valdes priekšsēdētājai Lienei Dambiņai, PRC vadītājai Anetei Masaļskai, Hili Properties valdes priekšēdētājam Pjēram Luka Demajo un rīkotājdirektoram Džordžam Kakouras, ir uzgaidāmā un trīs konsultāciju telpas, kurās no darbdienu pusdienlaika, pusaudžiem ar dažādiem mentālās veselības riskiem un grūtībām, tiek sniegts praktisks un psiholoģisks atbalsts.

Jaunā PRC filiāle t/c Dole ir tapuši pateicoties Hili Properties – t/c Dole īpašnieka iniciatīvai un ieguldījumam, ieguldot gan telpu izveidošanā, gan iekārtošanā. Jaunā PRC filiāle nodrošinās pakalpojumu pieejamību ne tikai Latgales priekšpilsētas iemītniekiem, bet arī tuvāko pilsētu, kā piemēram, Salaspils, Ikšķile un Ogre, iedzīvotājiem.

Atkarībā no problēmas, pusaudžiem PRC centrā bezmaksas ir pieejami sekojoši speciālisti: klīniskie psihologi, ārsti-bērnu psihiatri, ārsti-pusaudžu narkologi, sociālais darbinieks, psihoterapeiti, sporta treneri, fizioterapeits, apzinātības un mākslas grupu vadītāji, ģimenes terapeits, atbalsta mentors un uztura speciālists.

Vairāk informāciju par PRC var iegūt https://pusaudzucentrs.lv/ .

Hili Properties uzņēmuma komanda turpinās sniegt atbalstu un būt līdzās arī ikdienas darbā Bērnu un pusaudžu resursu centram tirdzniecības centrā Dole!

Previous
Next

Darba laiks

Pirmais stāvs

P-Sv 09-21
Otrais stāvs

P-S 10-21, Sv 10-20

Trešais stāvs
P-Pk 10-20, S 10-18, Sv 10-16
Hesburger

P-C 9-22, Pk 9-23, S 10-23, Sv 10-22

Mēness aptieka

P-Pk 8-21, S-Sv 9-21

Olympic Casino

00-24

Rimi

P-Pk 8-22, S-Sv 9-22

VCA poliklīnika

P-Pk 8-20, S-Sv – slēgts